Без закону про держслужбу Україна втратить більше €100 мільйонів — Шимків

Україна може не отримали другий транш фінансової допомоги від ЄС у розмірі €105 млн, оскільки досі не ухвалила закон «Про державну службу».

Про це заявив благодійник глави Адміністрації Президента Дмитро Шимків на брифінгу за результатами засідання Національної ради реформ, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Було подано понад 1000 поправок, і робоча група Комітету (Верховної Ради — ред.) працювала над ними, але поки що засідання Комітету з цього питання не було. Але що означає зупинка цієї реформи насправді? До цього закону привʼязаний другий транш за контрактом з розбудови держави з Європейським Союзом. Другий транш — це €105 млн»,— сказав Шимків.

Він зауважив, що ухвалення закону про держслужбу є умовою отримання будь-якої додаткової допомоги від ЄС у наступному році, а мова йде про €60-90 млн на впровадження реформ державного управління.

"Все це впливає на можливість значно покращити або створити умови, коли ми можемо залучати на державну службу фахівців і робити державну службу конкурентоспроможною, зменшувати кількість державних службовців і, відповідно, надавати гідну оплату праці»,— резюмував Шимків.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!