Слідком РФ похвалився: у справі Савченко є навіть «космічні» експертизи

Жодних складнощів у розслідуванні справи Надії Савченко у Слідчого комітету РФ не було. Слідство велося виключно на території Росії. А в справі фігурують експертизи з використанням знімків з космосу.

Про це в інтервʼю РІА Новості заявив офіційний представник слідкому Росії Володимир Маркін.

Його відповідь на питання про складнощі, з якими стикалося слідство в справі політвʼязня Кремля, гідний на цитування без купюр:

«Які можуть бути складності? Таке ж розслідування, як і тисячі інших. Хоча не по всіх кримінальних справах проводяться настільки технічно складні і трудомісткі ситуаційні експертизи, в тому числі з використанням знімків з космосу. При цьому всі слідчі дії, як у цій кримінальній справі, так і щодо інших злочинів, вчинених на Донбасі, проводилися нами виключно на території Російської Федерації. Ну а якщо, задаючи своє питання, ви мали на увазі хворий, штучно створений ажіотаж навколо її персони, то, запевняю вас, це залишилося за бортом розслідування і ніяк не вплинуло на його результат».

Нагадаємо, що раніше Європейський Союз заявляв про наміри відправити своїх представників для моніторингу судових процесів над Надією Савченко та Олегом Сенцовим.

А один з адвокатів української льотчиці Ілля Новиков обіцяв 28 або 29 липня опублікувати докладні звіти і коментарі про фальсифікації в предʼявлених російським слідством відеоматеріалах у справі.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!