У Лікарчука кажуть, що прокуратура нищить систему ЗНО

Колектив Центру оцінювання якості освіти висловив підтримку Ігорю Лікарчуку та розцінив дії силових структур як спробу «знищити систему ЗНО загалом».

Про це йдеться у заяві, опублікованій на сайті УЦОЯО.

«Розцінюємо проведення представниками силових структур „спецоперації“ в офісах Українського центру на самому початку вступної кампанії як грубий тиск на директора й адміністрацію Центру, намагання очорнити діяльність нашої установи та спробу знищити систему ЗНО загалом»,— йдеться у заяві.

Зазначається, що за останні роки щодо системи незалежного оцінювання звучало багато звинувачень, але жодного разу підозри щодо справедливості оцінювання не вдалося довести.

«Звинувачення зазвичай звучать з боку тих, хто не задоволений результатами, кого позбавили можливості „заробляти“ під час вступної кампанії, а інколи й від тих, хто „щось десь колись від когось чув“,— йдеться на сайті УЦОЯО.

На підтримку Лікарчука висловилася на своїй сторінці у Фейсбук голова комітету ВР з питань освіти та науки Лілія Гриневич.

»Переконана, що гучна заява Генпрокурора про «ряд важких злочинів» в УЦОЯО — це чергова спроба підірвати довіру до системи зовнішнього незалежного оцінювання. Адже цього року також виявилося багато бувалих і новоспечених чиновників, які не змогли задовільнити свої побажання по підвищенню балів ЗНО, а тому готові на все, щоб дискредитувати систему" — написала Гриневич.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!