Уряд відсторонив директора Центру оцінювання якості освіти

Кабінет Міністрів відсторонив від виконання службових обовʼязків керівника Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) Ігоря Лікарчука на час проведення службового розслідування.

Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Квіт, передає кореспондент Укрінформу.

«Уряд сьогодні вирішив відсторонити від виконання своїх обовʼязків на час проведення розслідування Лікарчука Ігоря Леонідовича, оскільки є питання, на які треба дати відповідь»,- сказав міністр.

За словами Квіта, він особисто довіряє Лікарчуку і вважає його професійною і порядною людиною.

Квіт наголосив, що відсторонення цього посадовця не вплине на вступну кампанію.

Міністр додав, що його відомство зацікавлене в прозорості та відкритості службового розслідування.

Нагадаємо, 21 липня Генпрокуратура разом з СБУ та МВС провела обшук у приміщенні Центру оцінювання якості освіти. За словами Генпрокурора Віктора Шокіна, є всі підстави вважати, що керівництво Центру зловживало своїм службовим становищем та змінювало інформацію в «Системі оцінювання якості освіти» та «Реєстрі осіб, які пройшли зовнішнє незалежне оцінювання» на користь третіх осіб.

Водночас міністр освіти та науки Сергій Квіт на своїй сторінці у Фейсбук зауважив, що прокуратура не надала Міністерству жодних фактів чи документів.

А перший заступник міністра освіти та науки Інна Совсун повідомила, що обшуки також проводилися вдома у голови УЦОЯО Ігоря Лікарчука та його заступника Володимира Винника.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!