Суд знайшов «секретні матеріали» у справі Сенцова-Кольченка

У Ростові-на-Дону в Північно-Кавказькому окружному військовому суді у справі Сенцова-Кольченка в закритому режимі будуть розглянуті лише 3 сторінки одного з томів, відкритої на них справи.

Про це розповіла кореспондентові Укрінформу адвокат Олександра Кольченка Світлана Сидоркіна.

«У закритому режимі у нас будуть розглянуті лише три сторінки десятого тому. Усе інше — у відкритому»,— сказала Сидоркіна.

Адвокат відзначила головні плюси і мінуси першого дня засідання. З позитивного — те, що поки суд дає можливість висловити свої позиції обом сторонам судового процесу.

Сьогодні, за її словами, захист подав усі клопотання, що планував, і частина з них була задоволена.

З негативного — те, що до процесу не допустили громадських захисників: журналістку Наталію Кочневу (двоюрідна сестра Сенцова) і активіста Владислава Рязанцева (клопотання адвоката Кольченка).

Сидоркіна підкреслила, що також великі проблеми для адвокатів створює рішення суду проводити засідання щодня. Але захист Кольченка і Сенцова шукатиме можливості виконати цю вимогу, сказала вона.

Раніше повідомлялося, що суд в Ростові-на-Дону, який почав розглядати справу українського режисера Олега Сенцова і кримського активіста Олександра Кольченка, задовольнив клопотання захисту про допуск родичів до підсудних.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!