Саакашвілі — представнику Корбана: Котлети окремо, мухи — окремо

Голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі звертається до спостерігачів з проханням негайно їхати до Чернігова і забезпечити там вільні та чесні вибори.

Про це він написав на сторінці в соцмережі Facebook.

«У звʼязку з виборами на 205 окрузі в Чернігові мене вразило, що на місці не було жодної міжнародної або обʼєктивної національної спостережної місії. Люди благали про вільні та чесні вибори. Але не достатньо бути присутніми лише в день виборів. Сьогодні грубі порушення вже відбуваються, і не можна виключати, що вони трапляються з обох сторін. Я звертаюсь до Офісу демократичних інститутів ОБСЄ і українських неупереджених НУО (неурядових організацій — ред.), їдьте до Чернігова негайно, щоб ці дуже важливі вибори не перетворились на фарс»,— підкреслив Саакашвілі.

Нагадаємо, в неділю Саакашвілі приїхав до Чернігова на запрошення кандидата в народні депутати в окрузі № 205 Сергія Березенко. Екс-президент Грузії, а зараз голова Одеської облдержадміністрації взяв участь у діловому форумі «Чернігівщина: Інвестиції. Розвиток. Майбутнє», поспілкувався з чернігівцями, пофотографувався з ними, а також поїв суп харчо.

Коли до Саакашвілі підійшов народний депутат Борис Філатов, який є партнером одного з кандидатів у депутати по 205 округу Геннадія Корбана й Ігоря Коломойського, губернатор відмовився з ним спілкуватися.

«Котлети окремо, мухи — окремо»,— сказав нардепу Саакашвілі.

Філатов звинуватив Саакашвілі, що той разом з Березенко роздає гроші, підкуповуючи виборців. У свою чергу Саакашвілі назвав Філатова «рейдером», «накачаним виродком» і «бандитом».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!