ФІФА обиратиме нового президента в лютому наступного року

Нового президента Міжнародної федерації футбольних асоціацій (ФІФА) обиратимуть 26 лютого 2016 року. Таке рішення ухвалили під час засідання виконавчого комітету ФІФА.

Нового президента Міжнародної федерації футбольних асоціацій (ФІФА) обиратимуть 26 лютого 2016 року. Про це йдеться в розміщеному у мікроблозі в соціальній мережі Twitter повідомленні самого ФІФА, оприлюдненому в понеділок, 20 липня. Повідомлення зʼявилося після засідання виконавчого комітету Міжнародної федерації футбольних асоціацій.

Спочатку очікувалося, що наступника Йозефа Блаттера оберуть ще впродовж цього року. Передусім критики Блаттера у виконавчому комітеті з Європи наполягали на якомога швидшому проведенні голосування.

Серед фаворитів на посаду очільника ФІФА вважається нинішній голова Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) Мішель Платіні. За даними інформаційного агентства dpa, представники цілої низки національних футбольних асоціацій звернулись до нього з проханням висунути свою кандидатуру. Утім, 60-річний функціонер європейського футболу ще жодним чином не прокоментував таку перспективу.

Позачергові вибори президента ФІФА довелося призначати, оскільки 79-річний Блаттер на початку червня невдовзі після свого обрання оголосив про свою відставку. Він опинився під тиском через низку корупційних скандалів у ФІФА.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!