Олланд виступив за створення уряду Єврозони

Президент Франції Франсуа Олланд підтримав на тлі грецької кризи ідею колишнього голови Єврокомісії Жака Делора, який виступав за створення спільного уряду для країн-членів зони єдиної європейської валюти. Про це Олланд написав в авторській колонці видання Journal du Dimanche, опублікованій у неділю, 19 липня, інформує агенція AFP.

В оприлюдненій статті глава французької держави виступив також за спільний парламент та особливий бюджет для країн Єврозони. Цим він підтримав задум колишнього голови Єврокомісії Жака Делора.

Стаття вийшла з-під пера Олланда з нагоди 90-річчя Делора. У ній глава французької держави виказав готовність до «сильнішої організації Єврозони» та до створення «авангарду» з іншими зацікавленими країнами. До наміру створити спільний уряд для країн Єврозони Олланд долучив також задум створити особливий бюджет і парламент для демократичного контролю.

Ще у вівторок, 14 липня, президент Франції оголосив, що він має намір представити свої пропозиції щодо «європейського економічного уряду», які узгодить з урядом ФРН, йдеться у повідомленні агенції AFP.

DW.COM

Міністри фінансів Єврогрупи дали старт переговорам з Грецією щодо кредитів

Єврокомісар: Стабільності Єврозони нічого не загрожує після референдуму в Греції

На думку віце-президента Єврокомісії Валдіса Домбровскіса, відповідального за питання валюти євро, Євросоюз має всі наявні засоби, аби впоратися з ситуацією, що склалася у зв’язку з грецькою кризою. (06.07.2015)

Єврогрупа домовилась про 7 мільярдів євро бридж-кредиту для Греції

Країни Євросоюзу «у цілому» домовились про надання Греції допомоги у найближчі три роки. Крім того, Афіни отримають бридж-кредит обсягом у 7 мільярдів євро в рамках стабілізаційного фонду EFSM. (17.07.2015)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!