Квіташвілі поскаржився на профільний комітет Ради

У четвер на засіданні Комітету Верховної Ради з охорони здоровʼя його керівники зробили спробу поховати реформу охорони здоровʼя шляхом затягування поданих Міністерством охорони здоровʼя законопроектів з медреформи.

Про це на брифінгу в четвер заявив міністр охорони здоровʼя Олександр Квіташвілі, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Сьогодні була зроблена перша серйозна спроба поховати реформу охорони здоровʼя в Україні. Пані Богомолець, пані Корчинськая і пан Мусій сьогодні старалися це зробити»,— сказав Квіташвілі.

Він розповів, що питання обговорення міністерських законопроектів було внесено до порядку денного, але Комітет всіляко затягував час, щоб не переходити до їх розгляду, а потім під приводом того, що у одного з членів Комітету Олега Мусія є право внести альтернативний законопроект, розгляд внесених міністерством було відкладене.

Квіташвілі зазначив, що ніщо не провіщало такого розвитку подій. За його словами, представники міністерства йшли на засідання комітету «в дуже гарному настрої», тому що напередодні на засіданні Бюджетного комітету «абсолютно тихо, без камер, в робочій обстановці» пройшло обговорення міністерських законопроектів і отриманий висновок. Крім того, МОЗ отримав висновок науково-експертної групи, в якому було рекомендовано прийняти пакет законопроектів з медреформи в першому читанні з деякими доопрацюваннями.

Квіташвілі зазначив, що у випадку з профільним комітетом, на його думку, неприязнь до нього превалює «над державними інтересами», оскільки медреформу в Україні давно чекають.

«Для мене ці ігри закінчені. Зараз це справа честі. Я дав слово Президентові, Премʼєр-міністрові, Голові Верховної Ради і українському народові почати реформу, і я цього слова дотримаюсь. Ніякі політичні ігри мене не зупинять. Зараз я постфактум боротимуся з цим злом, цим шкідництвом і саботажем. Я говорив з Премʼєр-міністром, я йому розповів, у чому справа, ми разом будемо продумувати тактику, як боротися, щоб винести ці законопроекти в зал»,— підкреслив Квіташвілі.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!