Насірова і Гвоздьова можуть позбавити мандатів уже сьогодні

Лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко закликав парламентаріїв уже сьогодні проголосувати постанову про припинення депутатських повноважень членів фракції БПП Романа Насірова та Михайла Гвоздьова.

Про це він заявив з трибуни парламенту, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Я звертаюся до Премʼєр-міністра Арсенія Яценюка і Голови Верховної Ради. Я прошу зараз невідкладно знайти пана Насірова, нагадати йому норми Конституції, негайно змусити його подати заяву до Верховної Ради про складення депутатських повноважень, а український парламент — сьогодні проголосувати припинення повноважень панів Насірова і Гвоздьова»,— сказав Ляшко.

У свою чергу спікер Володимир Гройсман зауважив, що вже дав доручення Апарату ВР знайти Насірова.

Керівник фракції БПП Юрій Луценко у свою чергу зазначив, що Насіров і Гвоздьов уже заявили про складення своїх мандатів. «Я, як голова фракції, підтверджую, що і пан Насіров, і пан Гвоздьов давно заявили про складення депутатських повноважень. Ми не заперечуємо проти того, щоб після рішення Регламентного комітету, який можна провести зараз, сьогодні з них було знято депутатський мандат… Ця заява ним (Насіровим.— Ред.) написана і подана до Верховної Ради, немає — шукайте»,— підкреслив Луценко.

Нагадаємо, що “Укроборонпром” звільнив Дмитра Ківу з посади президента — генконструктора держпідприємства “Антонов”, призначивши замість нього виконуючим обов’язки керівника підприємства Михайла Гвоздьова. 13 червня він став до виконання обов’язків.

Роман Насіров 5 травня призначений на посаду глави Державної фіскальної служби.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!