Суд допустив ГПУ до контрактів Укрнафти з Курченком

Печерський райсуд Києва надав Генпрокуратурі доступ до контрактів «Укрнафти» та «Укргазвидобування» на продаж скрапленого газу, укладених у 2010-2014 роках з підприємствами олігарха Сергія Курченка.

Про це повідомляє «Українська правда» із посиланням на рішення (один, два) суду за 9 липня.

"ГПУ отримає доступ до оригіналів контрактів та додаткових документів з компаніями ТОВ «Київоблпропангаз», ТОВ «Черкаси-Газснаб», ТОВ «Харківспецгазснаб», ТОВ «Донецьк-Побутскрапгаз», ТОВ «Чернівці-СПБТ», ТОВ «Кримбутангаз», ТОВ «Луганськпропангаз», ТОВ «Луганськснабгаз», ТОВ «Модус-Вівенді», ТОВ «Харків-СПБТ», ТОВ «Укрхарківгазпостачання-2009», ТОВ «Запорожгаз-2000»,— йдеться в публікації.

Зазначається, що «Укрнафта» і «Укргазвидобування» зобовʼязані надати доступ Генпрокуратурі на термін у 30 днів. У разі, якщо це не буде зроблено, у компаніях можуть провести обшуки.

Як відомо, раніше Генпрокуратура повідомила, що пʼять екс-заступників губернаторів Київської, Харківської, Черкаської та Донецької областей протягом 2010-2014 роках сприяли Курченкові в закупівлі скрапленого газу у «Укрнафти» та «Укргазвидобування» за заниженими цінами, призначеними для населення.

Пізніше цей газ продавався через мережу підконтрольних підприємств комерційним структурам.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!