Суд дійшов до суті у справі екс-беркутівців

Святошинський районний суд Києва розпочав розгляд по суті справи екс-беркутівців Сергія Зінченка та Павла Аброськіна, які підозрюються в причетності до розстрілу 39 активістів Євромайдану.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Головуючим у колегії суддів і присяжних є Сергій Дячук. У залі суду присутні адвокати та прокурори у даній справі, а також родичі загиблих активістів.

Наразі прокурор Роман Псюк зачитує обвинувальний акт. Після цього будуть заслухані цивільні позови та розпочнеться вивчення доказів сторони обвинувачення.

Нагадаємо, на попередньому судовому засіданні було сформовано список присяжних. Основними присяжними стали пенсіонери Юрій Щербаков та Анатолій Годлевський, а також редактор газети «Ми всі українці» Олександр Конєв.

Запасними присяжними стали пенсіонер Анатолій Горобець, який до 2005 року працював у Міністерстві внутрішніх справ інспектором дізнання, капітан міліції, а також Ярослав Сушкевич, головний інженер у будівельній компанії, який до 2008 року працював дільничним у Святошинському районі, отримав ножове поранення під час виконання службових обовʼязків і через отримані травми був змушений звільнитися з органів внутрішніх справ, майор міліції.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!