МЗС Угорщини стежить за розвитком подій навколо Мукачевого

В угорському МЗС, відповідаючи на запит DW, зазначили, що спостерігають за ситуацією на Закарпатті після подій в Мукачевому, а також сподіваються, що українська влада зможе гарантувати безпеку людей в регіоні.

Угорщина пильно стежить за ситуацією на Закарпатті після стрілянини 11 липня в Мукачевому. Про це йдеться у відповіді відділу преси міністерства закордонних справ і торгівлі Угорщини на запит DW. «Оскільки Закарпаття є домівкою для багатьох угорців у сусідній Україні, міністерство закордонних справ і торгівлі Угорщини пильно стежить за подіями в регіоні. Ми сподіваємось, що українська влада в змозі гарантувати безпеку для людей, які там проживають»,— ідеться у листі.

Відповідаючи на запитання DW щодо того, чи несуть мукачевські події загрозу процесу лібералізації візового режиму ЄС для українців, у МЗС Угорщини зазначили, що Будапешт вже давно є прибічником швидкого запровадження безвізового режиму з Україною. «Ми сподіваємось, що такий режим може бути якнайшвидше запроваджено, за умови, що Україна виконає всі необхідні для цього вимоги»,— повідомляють в угорському МЗС.

Нагадаємо, 11 липня в Мукачевому сталась стрілянина між членами «Правого сектора» та оточенням народного депутата з фракції «Воля народу» Михайла Ланьо. Раніше DW повідомляла, що Словаччина збільшила кількість патрулів та спорядження для поліцейських і прикордонників після стрілянини в Мукачевому.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!