Шокін запевняє, що жодних справ на прокурорів нема

Генпрокурор Віктор Шокін спростовує заяви про те, що начебто тисне на команду своїх заступників Сакварелідзе-Каська.

Про це Шокін заявив у коментарі «Українській правді».

«Інформація, поширена окремими ЗМІ щодо начебто моєї поїздки до суду з метою отримання дозволу на обшук — повна і абсолютна безглуздість. Не планував і не відвідував будь-якого суду»,— зазначив Шокін, коментуючи заяву депутата Мустафи Найєма про те, що генпрокурор в Апеляційному суді особисто вимагав визнати незаконними обшуки у затриманих прокурорів.

Він також заявив, що проваджень проти слідчих і прокурорів, що розслідують справи затриманих Шапкіна і Корнійця, немає.

«Ніяких кримінальних проваджень проти слідчих і прокурорів, які займаються справами Шапакіна і Корнійця не існує. Як не було і не планувалось ніякого обшуку в кабінетах цих працівників»,— наголосив генпрокурор.

Як відомо, раніше депутат від БПП Сергій Лещенко повідомив на своїй сторінці в Facebook, що проти слідчих і прокурорів, підпорядкованих Сакварелідзе і Касько, відкрито кримінальне розслідування за звинуваченням у внесенні недостовірних фактів у матеріали кримінального провадження.

«У ньому фігурують слідчі, прокурори, співробітники СБУ та судді Апеляційного суду Києва. Все це команда Сакварелідзе-Каська вважає це спробою розвалити справу проти людей Гузиря», — повідомив він.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!