Дж.Байден позитивно оцінив урядові реформи - нардеп

Віце-президент США Джозеф Байден високо оцінив роботу українського уряду. Про це заявив народний депутат Остап Семерак, коментуючи результати першої інвестиційної конференції Україна–США, передає прес-службу «Народного фронту».

«Це є перші позитивні сигнали, і я сподіваюся, що цей позитив почує та відчує все українське суспільство»,— наголосив він.

За словами народного депутата, позитивне відношення США до змін, які відбуваються в Україні, підтверджуються тими рішеннями, які ухвалює американський уряд, Міжнародний валютний фонд та інші кредитори.

«Це підтверджують спільні заяви, які робляться з боку українського уряду та уряду США, і також мені імпонує в цих словам підтримка не лише курсу реформ, а й внутрішньополітичного діалогу, який існує в Україні»,— сказав О.Семерак.

Нагадаємо, 13 липня у Вашингтоні стартувала перша Американсько-українська інвестиційна конференція.

Як раніше повідомлялось, в Україні планується втілити 62 реформи. З них пріоритетними визначені 8 реформ та 2 програми. Визначено 25 ключових показників успішності розвитку країни.

Першочерговими визначені реформа системи національної безпеки і оборони, оновлення влади та антикорупційна реформа, судова та реформа правоохоронної системи, децентралізація та реформа державного управління, дерегуляція та розвиток підприємництва, реформа системи охорони здоров’я та податкова реформа.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!