Україна ще не раз доводитиме ЄС свою безпечність - експерт

«На перший погляд безвізовий режим і події в Мукачевому ніяк не повʼязані. Але в Європі пильно спостерігають за подіями в Україні наразі. Для всіх актуальні питання безпеки. Всі зацікавлені в тому, щоб Україна була безпечним сусідом. Але події у Закарпатті показують, що поряд з багатьма зусиллями уряду є і багато проблем безпеки. Нам ще треба буде не раз наводити європейцям аргументи на свою користь»,— сказала експерт.

КИЇВ. 14 липня. УНН. Україні треба буде ще не раз доводити ЄС, що вона – безпечна. Про це в ефірі «5 каналу» заявила керівник громадської ініціативи «Європа без бар’єрів» Ірина Сушко.

За її словами, наразі відповідальність за прийняття важливих проектів лежить як на уряді, так і на парламенті.

«Зараз прийнято казати про те, що уряд має завершити ряд дій, але і від парламенту залежить багато питань по протидії корупції, дискримінації і внесення змін до Трудового кодексу»,— зазначила І. Сушко.

Нагадаємо, 11 липня у Мукачевому Закарпатської області на території оздоровчо-спортивного клубу “Антарес” по вулиці Лермонтова відбулася перестрілка за участю осіб, які представилися бійцями “Правого сектору”. Представник “ПС” вже повідомив, що ситуація сталася, тому що вони блокували проходження контрабанди.

Зазначимо також, що у зв’язку з перестрілкою в Мукачевому прокуратурою розпочато розслідування за фактом створення злочинної організації та терористичного акту.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!