США чекають на голосування в Раді щодо конституційних змін

Сполучені Штати уважно слідкують за розвитком ситуації в Україні та мають сподівання, що з наступного тижня український парламент почне розглядати законопроекти, спрямовані на децентралізацію влади в країні.

Про це зазначив у понеділок під час українсько-американського бізнес-форуму в Вашингтоні віце-президент США Джозеф Байден, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Наступного тижня, ми сподіваємось, що Верховна Рада розгляне найбільш важливі реформи. Йдеться про цілий ряд конституційних поправок для того, щоб забезпечити справжню децентралізацію, створити сучасну демократичну європейську Україну, на яку заслуговують українці»,— заявив Байден.

У цьому звʼязку він звернувся до української влади, закликавши її прислухатися до власного народу та громадянського суспільства, забезпечуючи також прозорість процесу конституційних змін.

«Саме такий підхід необхідний для розвитку демократії в будь-якій країні ХХІ століття»,— наголосив він.

При цьому віце-президент США висловив упевненість, якщо Україна залишиться на обраному шляху реформ, вона досягне успіхів.

«Тоді Європа і Америка будуть у вас у боргу, оскільки ви зробите великий вплив на безпеку у світі»,— наголосив Джозеф Байден.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!