Томбінські про Мукачеве: Монополія на дії зі зброєю належить державі

Глава представництва Євросоюзу в Україні, посол Ян Томбінські зазначає виключне право державних органів на використання зброї та забезпечення громадського порядку.

Про це йдеться в його заяві, оприлюдненій у Фейсбуці Представництва ЄС в Україні.

«Я дуже сподіваюся на швидке припинення протистояння в Мукачевому. Вкрай важливим є негайне припинення будь-яких незаконних дій і дотримання верховенства права»,— заявив він.

За словами Томбінські, «тільки держава та уповноважені державні органи мають виключне право на забезпечення громадського порядку і використання зброї».

«ЄС очікує, що цей випадок буде ретельно розслідуватися владою і винні у протиправних діях будуть притягнуті до відповідальності»,— підкреслив посол.

Нагадаємо, 11 липня в Мукачевому, на території спорткомплексу «Антарес», виникла перестрілка між представниками «Правого сектора», людьми з оточення народного депутата Михайла Ланьо та правоохоронцями. В результаті застосування вогнепальної зброї та гранатометів є загиблі і поранені, пошкоджено декілька автомобілів. Кілька бійців «ПС» досі переховуються в лісах близько Мукачевого.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!