Турчинов знову заговорив про воєнний стан

Секретар РНБО Олександр Турчинов знову заявив про готовність української влади запровадити воєнний стан у разі загострення ситуації на сході країни.

Про це він сказав в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна».

«У разі активізації Росією воєнних дій, у нас не буде альтернативи введенню воєнного стану. Більше того, ви знаєте, що закон ухвалений»,— зазначив він.

Турчинов нагадав, що попередній закон у цій сфері ухвалювався давно, «коли ніхто не думав про реальну військову загрозу, домінував пацифізм у зовнішній політиці».

«Тому старе законодавство в цій сфері було нефункціональним. Внесені зміни до закону зробили його ефективним і дієвим. І в разі активізації агресії з боку Росії і переходу в нову фазу активного протистояння, у нас не буде альтернативи введенню воєнного стану та мобілізації всієї країни для відбиття російської загрози»,— резюмував секретар РНБО.

Нагадаємо, наприкінці грудня минулого року Олександр Турчинов допустив введення воєнного стану в Україні. «У разі, якщо мирний формат не дасть результату, у нас не буде іншої альтернативи (як ввести воєнний стан)»,— заявив тоді він.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!