Луценко: Збройне насилля зупинить позапартійний начальник Нацполіції

На думку керівника парламенської фракції «БПП» Юрія Луценка, уряд має невідкладно призначити позапартійного професіонала на посаду начальника Нацполіції, аби зупинити збройне насилля.

Про це він написав у Фейсбук.

«Уряд мусить невідкладно призначити позапартійного професіонала на посаду Начальника Національної поліції. Заміна корумпованих і деморалізованих кадрів в центрі і на місцях дасть можливість відновити наступ на всі прояви бандитизму. Це дозволить зупинити розповзання збройного насилля і відновити монополію держави на застосування сили в законному порядку. В іншому випадку Україна перетвориться на територію хаосу та беззаконня — як про те мріють у Кремлі»,— зазначив нардеп.

На його думку, події в Мукачево стали точкою зіткнення двох злоякісних явищ: незаконних формувань бойовиків і укоріненої мафії.

«Жоден патріотизм не може виправдати наявність озброєних до зубів людей за 1600 км від фронту. Злочинність не має партійного забарвлення. Так само жодні слова про стабільність не повинні заміняти боротьбу з організованими контрабандистами та наркоділерами, які відкрито співпрацюють з силовиками і владою на місцях»,— вважає Луценко.

Він зазначив, що успіх столичного поліцейського патруля залишиться лише фасадною реформою, якщо невідкладно не перезавантажити райвідділи в областях шляхом набору нового персоналу і відбору на конкурсі нових начальників та заступників райвідділів поліції.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!