ЗМІ: Ядерна угода з Іраном - "у зоні досяжності"

Іран та шість великих країн міжнародної спільноти — Великобританія, Китай Франція, Росія, США і Німеччина — дійшли згоди щодо майже всіх пунктів ядерної угоди, повідомляють у неділю, 12 липня, інформагенції, посилаючись на джерела, близькі до іранської делегації. «Сьогодні все дійде достойного завершення для нашої країни та народу, якщо дасть Бог»,— цитує слова співрозмовника dpa. Подібну думку інформагенції Reuters висловив ще один неназваний іранський чиновник. «Угода сьогодні у зоні досяжності (.) однак деякі питання залишаються і потребують вирішення на рівні міністрів закордонних справ»,— сказав чиновник. Водночас, залишаються ще два із трьох пунктів, щодо яких існують розбіжності, зазначив співрозмовник.

Джерела в іранській делегації стверджують, що сторони дуже близькі до підписання угоди, яка зніме з Ірану санкції, однак деякі пункти лишаються спірними.

Німецьке міністерство закордонних справ написало у Twitter: «Перемовини досягли вирішальної стадії».

Міністри закордонних справ Ірану і шести країн-посередь напередодні продовжували переговори і після опівночі щодо обмеження ядерної програми Ірану в обмін на скасування торговельного ембарго. Переговори тривають декілька місяців.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!