Мінекономіки Греції: Банківські обмеження не зніматимуть ще два місяці

Ліміт на зняття готівки та переказ грошових коштів залишиться в силі ще мінімум два місяці, заявив міністр економіки Греції Георгос Статакіс.

Добовий ліміт на зняття готівки з банкоматів і заборона на переказ грошових коштів за кордон залишаться в силі ще щонайменше два місяці, заявив у суботу, 11 липня, міністр економіки Греції Георгос Статакіс в інтервʼю місцевому телеканалу Мега-ТВ. Обмеження щодо зняття грошей не торкнуться туристів та іноземців, які проживають на території Греції. Однак банки можуть завершити свої канікули і почати роботу вже наступного тижня, якщо Афінам цими вихідними вдасться досягти згоди з міжнародними кредиторами за планом реформ, запропонованим Грецією, наголосив міністр.

Статакіс також запропонував депутатам з Коаліції радикальних лівих сил (СИРІЗА), не згодним з політикою уряду, подати у відставку. Він зазначив, що під час минулих дебатів у парламенті десять депутатів з коаліції СИРІЗА утрималися від прийняття рішення і відхилили план реформ грецького уряду, який повинен допомогти досягти угоди з міжнародними кредиторами. Якщо вони не згодні з пропозиціями, то повинні слідувати правилам і подати у відставку, заявив Статакіс. «Я б на їхньому місці так би і вчинив»,— додав міністр.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!