У Генштабі кажуть, що в Маріуполі — планова ротація

Станом на 11 липня в Маріуполі проводиться планова ротація ЗСУ, з чим повʼязано переміщення озброєння та особового складу в місті.

Про це «Українській правді» заявили в Генштабі ЗСУ, спростувавши повідомлення про те, що сили АТО начебто залишають місто і виводять техніку.

«Наразі проводяться заходи, спрямовані на посилення обороноздатності Маріуполя. Проводиться планова ротація, частина підрозділів виводиться в райони відновлення боєготовності, на полігони. Їхнє місце зайняли підрозділи, які мають високий рівень підготовки»,— зазначив представник Генштабу Владислав Селезньов.

Він також заявив, що повідомлення про продовження термінів демобілізації бійців, мобілізованих під час «третьої хвилі» в 2014 році, не відповідають дійсності.

«У терміни, встановлені законодавством, і згідно з наказом Президента № 328-2015, з липня по вересень 2015 року буде проведено звільнення в запас тих військових, хто протягом року виконував завдання в зоні АТО. Аналіз декількох днів проведення шостої хвилі мобілізації показує, що Генштаб чітко витримує графік і динаміку проведення всіх передбачених заходів, тому говорити про несвоєчасну демобілізацію некоректно»,— зазначили в Генштабі.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!