В Україні буде 700 нових прокурорів

Психологічний барʼєр у питаннях боротьби з корупцією вже подолано, а завдяки системній реформі в Україні вже до кінця року буде 700 нових прокурорів та їхніх заступників.

Про це благодійник генерального прокурора Давид Сакварелідзе розповів на ток-шоу «Шустер Live».

«Не було такого, щоб Віктор Миколайович (генеральний прокурор Шокін.— Ред.) заборонив або протистояв би розслідування цієї справи (про хабарі прокурорам на високих посадах.— Ред.). Треба віддати належне, що він „чужій“ людині, грузину, не з його команди, дав це знаряддя — маю на увазі розслідування… Є певні проблеми в прокуратурі, Віктор Миколайович теж це знає, він підтримує ту реформу, яку, напевно, нелегко буде провести, але обовʼязково ми її доведемо до кінця. У грудні будуть вже конкретні результати, нові люди, 700 нових посад, 700 нових місцевих прокурорів та їх заступників»,— розповів він.

Сакварелідзе також заявляє, що психологічний барʼєр у питаннях боротьби з корупцією вже подолано.

«Цією справою ми не закінчимо, є ще напрацювання, будуть хороші результативні справи паралельно з реформою, системною, коли будемо через конкурс відбирати порядні кадри, яким на думку не спаде приходити в прокуратуру заробити. Якщо такі прийдуть, то їх теж будемо відсіювати»,— заявив він.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!