США можуть надати Україні ще понад півмільярда допомоги

Підкомітет Сенату США з питань державного асигнування, міжнародних операцій та повʼязаних з цим програм ухвалив напередодні законопроект щодо бюджету діяльності на цьому напрямі в 2016 фінансовому році, що передбачає виділення Україні $513,5 млн загальної допомоги.

Про це йдеться в офіційному повідомленні Комітету з питань асигнувань Сенату США, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Законопроект включає в себе загалом $513,5 млн по всіх статтях на допомогу Україні, а також забезпечує президентський вимога що на суму $275 млн для кредитних гарантій»,— йдеться в повідомленні.

У цілому документ визначає пріоритети гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб та біженців, зокрема тих, хто постраждав від затяжної кризи в Сирії. Він також підтримує глобальні програми охорони здоровʼя та підтримки найбідніших верств населення у світі. «Крім того, законопроект фінансує програми з просування демократії за кордоном та інші програми для забезпечення стабільності й безпеки в районах заворушень, у тому числі на Близькому Сході, в Північній Африці і в Україні»,— зазначили в сенатському комітеті.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!