Ципрас впевнений у досягненні компромісу до кінця тижня

Премʼєр-міністр Греції Алексіс Ципрас заявив, що упевнений у досягненні компромісу у встановлений лідерами Єврозони строк, повідомляє інформагентство AFP. «Я впевнений, що в найближчі два-три дні ми зможемо виконати свої зобовʼязання в найкращих інтересах Греції та Єврозони»,— сказав Ципрас у своєму виступі в Європарламенті у середу, 8 липня, в Страсбурзі. Він додав, що грецькі пропозиції щодо реструктуризації та подальшого кредитування не обтяжать європейських платників податків.

За словами премʼєр-міністра Греції Алексіса Ципраса, Афіни зможуть вчасно виконати свої зобовʼязання і це не обтяжить європейських платників податків.

Ципрас наголосив, що Афіни працюють над тим, щоб конкретизувати пропозиції, які були представлені у вівторок, 7 липня, на саміті Єврозони, повідомляє агентство dpa.

«Лабораторія із заощаджень»

Ципрас також закликав усі сторони працювати разом, щоб запобігти «розділенню Європи». За його словами, це спільна європейська проблема, яка вимагає європейського рішення. На думку Ципраса, Греція, яка погодилася на жорстку економію в обмін на програму порятунку, була використана як «лабораторія із заощаджень» рештою Європи.

Нагадаємо, що члени Єврозони вимагають від Греції до кінця тижня визначитися із пропозиціями щодо радикальних реформ в обмін на продовження кредитування, що зможе втримати країну від виходу з валютного союзу та падіння у вир економічної розрухи.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!