Авіаційний скандал: Саакашвілі обурився, що в нього вимагають мільйон

Голова Одеської обладміністрації Міхеїл Саакашвілі не вбачає своєї провини у нанесенні шкоди відстороненому від посади голові Державіаслужби Денису Антонюку.

Про це одеський губернатор повідомив на своїй сторінці й Фейсбуці.

«Колишній Голова Державіаслужи подав на мене позов, заявивши, що я йому заподіяв збитків на 1 мільйон гривень через його незнаходженні на посаді, з заробітньою платнею в 5 тис гривень. Він як відомий одеський літературний герой Паніковський, вимагає у мене мільйон. Мене тільки цікавить, цей збиток він поніс за хвилину, за день, за тиждень, за місяць або за рік?»,— написав Саакашвілі.

Водночас сам Антонюк у своїй скарзі до Генпрокуратури «вимогу на мільйон» обґрунтував нервовим стресом, який спричинив йому Саакашвілі, душевними стражданнями та шкодою репутації Антонюка завданою численними переглядами запису скандалу в Державіаслужбі в соцмережах.

Разом з тим Антонюк наполягає, що його відсторонення від посади завдало істотної шкоди державним інтересам, але на грошовій компенсації за це не наполягає.

Як відомо, Саакашвілі влаштував скандал на засіданні спецкомісії Державіаслужби, на якому розподілялися дозволи на польоти. Конфлікт розгорівся навколо маршруту Одеса — Стамбул, який дістався МАУ. Саакашвілі звинуватив главу Державіаслужби Дениса Антонюка в корупції, заявивши, що той «продав свою держслужбу олігархічному інтересу».

Антонюк назвав ці звинувачення «популізмом» і у відповідь закинув Саакашвілі, що «вся грузинська авіація належить туркам». (Згідно заяви Антонюка, на скандально відомому засіданні Саакашвілі намагався лобіювати інтереси «Атласджет Україна» — авіакомпанії з турецьким капіталом).

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!