Відставку Луценка розглянуть на найближчому засіданні БПП

Про це в ефірі Громадського заявив перший благодійник голови фракції Ігор Кононенко, додавши, що засідання фракції відбудеться, якщо Верховна Рада збереться цього тижня на позачергове засідання.

8-9 липня частина Блок Петра Порошенка планує розглянути можливу відставку голови фракції Юрія Луценка та провести «роботу над помилками» через голосування за закон про валютні кредити.

«Я думаю, що в даній ситуації Юрій Луценко зробив крок, як суто європейський політик. Дійсно значна кількість депутатів фракції проголосувала за непопулярне рішення, за рішення, яке йде всупереч загальній позиції фракції, політичній позиції фракції. І він, як політик, зробив політичний крок», — прокоментував Кононенко заяву Луценка про відставку.

Нардеп також заявив, що є частина не сприймає відставку очільника та висловив сподівання, що Луценко передумає.

Окрім того, на засіданні фракції депутат обіцяє провести «роботу над помилками».

"Бо дійсно незрозміло як провладна, проурядова, пропрезидентська частина голосує за такі популістські закони», — наголосив Кононенко.

За його словами, за законопроект, через який українські банки можуть втратити 95 млрд грн, проголосували 69 депутатів від БПП та 50 — від «Народного фронту». При цьому тільки 15 депутатів БПП одразу висловили готовність відкликати свої голоси.

Раніше у БПП заявляли, що закон 1558-1 — крах банківської системи і він буде переголосований.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!