Ципрас переконаний, що "волю народу" не ігноруватимуть

Премʼєр-міністр Греції Алексіс Ципрас у першій половині дня неділі, 5 липня, проголосував на референдумі щодо пропозиції міжнародних кредиторів та підкреслив важливість цього волевиявлення для майбутнього країни, повідомляє інформагенція AFP. «Ніхто не може ігнорувати послання рішучості народу, узяти свою долю в свої руки»,— сказав Ципрас. Він проголосував на дільниці, що розташована в одній із шкіл на півночі Афін.

Алексіс Ципрас проголосував на референдумі щодо пропозиції міжнародних кредиторів та висловив впевненість, що греки відкривають «новий шлях для всіх народів Європи».

На думку Ципраса, греки «відкриють новий шлях для всіх народів Європи», зазначається у повідомленні інформагенції dpa. «Сьогодні — святковий день, оскільки демократія — це свято. (…) Можна ігнорувати волю уряду, але не можна ігнорувати волю народу»,— наголосив Ципрас. Він запевнив, що налаштований «оптимістично» щодо результатів волевиявлення.

Як повідомлялося, Греція проводить референдум щодо заходів економії, які країні запропонували міжнародні кредитори в обмін на фінансову допомогу. Уряд Ципраса оголосив референдум і закликав греків сказати «ні» вимогам кредиторів, а також пригрозив, що якщо народ погодиться на заходи економії, то уряд піде у відставку. Попередні результати референдуму очікують близько 21 години за місцевим (20 години за середньоєвропейським) часом.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!