В Апеляційному суді Києва обрали нового голову

Головою Апеляційного суду Києва в результаті голосування суддів було обрано Ярослава Головачова.

На зборах суддів Апеляційного суду міста Києва, які відбулись у пʼятницю, 3 липня, обрано нового голову суду. «Відповідно до вимог чинного законодавства шляхом таємного голосування більшістю від кількості суддів, які працюють в Апеляційному суді міста Києва, на посаду голови Апеляційного суду міста Києва строком на два роки було обрано Ярослава Вʼячеславовича Головачова»,— йдеться в повідомленні прес-служби суду. Заступником голови суду терміном на два роки було обрано Ганну Крижанівську.

Як повідомляє агентство «Українські новини», вибори голови суду пройшли в два тури. У другому турі Головачов, за якого проголосувало 62 зі 103 суддів, переміг свого колегу Дмитра Сокуренка.

Наприкінці червня генпрокуратура повідомила колишньому голові Апеляційного суду Антону Чернушенку про підозру у вчиненні тяжких кримінальних злочинів. Це сталося в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного втручання службовими особами Апеляційного суду Києва в роботу автоматизованої системи документообігу цього суду та постановлення завідомо неправосудних судових рішень.

30 червня Верховна Рада за поданням генпрокурора надала згоду на затримання та арешт голови Апеляційного суду Києва Антона Чернушенка, який обіймав цю посаду з 2003 року. Вже 1 липня суддя не вийшов на роботу. Як повідомили тоді DW у приймальні глави суду, Чернушенко нібито пішов у відпустку.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!