Мінюст обіцяє Чубарову «розкупорити Крим»

Міністр юстиції Павло Петренко пообіцяв у суботу, 4 липня, провести нараду з профільними відомствами щодо вирішення питання вʼїзду і виїзду українських громадян на територію тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим.

Про це він заявив під час години запитань до уряду в парламенті, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Я обіцяю, що ми зберемося завтра… Думаю, що ми знайдемо порозуміння, будь-які перепони для українських громадян, які їдуть на свою територію, навіть незважаючи на те, що вона є тимчасово окупованою з боку російських загарбників»,— зазначив Петренко у відповідь на прохання народного депутата і голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова вирішити питання щодо постанови Кабміну від 4 червня, яка обмежує права українців у вʼїзді до Криму.

Як зауважив Чубаров, після ухвалення урядом цієї постанови українці Криму не можуть заїхати до себе додому.

«Ми закупорили Крим. Права людей порушені… Пане міністре, я просив би вас невідкладно, давайте завтра закличте до себе нараду, запросіть представників СБУ, Міграційної служби, прокуратури — нам треба вирішити, що трапилося»,— зазначив Чубаров.

За його словами, сьогодні, щоб заїхати на територію Криму, українська сторона вимагає від громадян мати при собі 1200 доларів, «які вони мають витрачати в Криму».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!