Рада дозволила затримання та арешт голови Апеляційного суду Києва Чернушенка

Верховна Рада надала згоду на затримання та арешт голови Апеляційного суду міста Києва Антона Чернушенка. За надання згоди на затримання проголосувало 276 народних депутатів, на арешт – 273.

Як зазначається у поданні Генеральної прокуратури, суддя А.Чернушенко підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених статтею 375 частина друга (постановлення суддею завідомо неправосудного рішення), 376-1частина друга (втручання в діяльність судових органів).

У поданні сказано, що А.Чернушенко з листопада 2014 року, користуючись своїм впливом, надав вказівку невстановленій службовій особі Апеляційного суду міста Києва про необхідність незаконного втручання в роботу автоматизованої системи документообігу суду з метою розгляду справ, які його цікавили.

«На підставі зібраних матеріалів А.Чернушенко обґрунтовано підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених статтями 375 частина друга (постановлення суддею завідомо неправосудного рішення) і 376-1 частина друга (втручання в діяльність судових органів). Беручи до уваги, що злочини, які інкримінуються А.Чернушенку є тяжкими, і те, що перебуваючи на волі, суддя А.Чернушенко може переховуватися від органів досудового розслідування прошу надати згоду на тримання під вартою (арешт) судді А.Чернушенка»,— зазначається у поданні.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!