Саакашвілі: треба прибрати всіх правоохоронців і поміняти митницю

Голова Одеської обласної державної адміністрації Михайло Саакашвілі заявив, що найближчим іноді внесе до парламенту Укрїни законопроект про правоохоронну систему.

Про це він заявив в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Треба прибрати всіх правоохоронців, однозначно. Це дуже просто зробити, і тому потрібні чітко розписані закони, в цьому нам Рада потрібна. І ми цей закон внесемо завтра-післязавтра. І потрібно поміняти митницю, привести нормальних людей»,— зазначив він.

Зокрема, Саакашвілі заявив, що вимагатиме відставки нещодавно призначеного тимчасово виконуючого обовʼязки керівника Одеської митниці.

"Ми розписали умови конкурсу для митниці, щоб знайти нових людей. А в середу без мого відома — при всьому тому, що кажуть: нехай Саакашвілі відповідає за надходження,— призначають тимчасово виконуючого обовʼязки. Катастрофа!.. Нема чого цій людині там робити — звичайний член чергового клану з Києва, щоб регулювати потоки. Так не може бути — і він, і я там разом бути не можемо… Я це питання буду порушувати і перед начальником служби, і перед премʼєр-міністромʼʼ,— пообіцяв губернатор.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!