А.Геращенко підтвердив існування рекомендаційного листа від Ю.Тимошенко до А.Яценюка щодо міністра екології

Лист від лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко до Арсенія Яценюка, в якому вона рекомендує міністра екології Ігоря Шевченка як високоосвіченого і професійного кандидата, дійсно існує. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» сказав народний депутат Антон Геращенко.

«Я знаю, що такий документ має місце бути. Це офіційний документ, підготовлений партією „Батьківщина“, адресований на імʼя Арсенія Яценюка. Тому що Юлія Володимирівна дуже переживала, щоб не забули, що необхідно від партії „Батьківщина“ включити до складу уряду двох міністрів. І вийшло 50 на 50, один міністр з Майдану, я маю на увазі Ігоря Жданова, (…) а другий Ігор Шевченко»,— сказав він.

А.Геращенко також пояснив причину, по якій депутати голосували.

«Для того, щоб не руйнувати єдність щойно обраного парламенту і тільки створеної коаліції, ми за це проголосували. Зараз відбувається очищення уряду від тих елементів, які потрапили туди випадково. Потрапили, я вважаю, за квотою не стільки партії, скільки окремі особи, які хотіли експлуатувати дані міністерства у своїх інтересах»,— вважає А.Геращенко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що нардеп Лозовий вимагає у Ю.Тимошенко відкликати міністра екології Ігоря Шевченка через корупцію. З відповідним листом він звернувся до лідера «Батьківщини». Лозовий у відкритому листі розкриває деталі призначення Ігоря Шевченка і вказує реальних спонсорів міністра. Також депутат Лозовий спростовує слова Юлії Тимошенко про те, що партія «Батьківщина» не має ніякого відношення до міністра екології І.Шевченка, приводячи фотофакти у вигляді підписаного листа Юлії Тимошенко до Арсенія Яценюка, в якому вона рекомендує І.Шевченка як високоосвіченого і професійного кандидата. Також Лозовий припустив, що квота могла бути продана.

Сьогодні після відмови міністра екології І.Шевченка подати у відставку премʼєр-міністр Арсеній Яценюк вигнав його із засідання Кабміну.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!