Обаму спонукають підписати закон щодо зброї для України

Голова Комітету з питань Збройних сил горіти представників США Мак Торнберрі закликав президента Барака Обаму затвердити законопроект щодо фінансування національної оборони на наступний рік, який також включає поправки про надання Україні зброї.

Про це він заявив під час презентації своєї доповіді у впливовому аналітичному Центрі США «Атлантична рада», передає власний кореспондент Укрінформу.

«Тільки минулої пʼятниці президент знову озвучив попередження, сказавши, що не підписуватиме законопроектів, спрямованих на підвищення витрат на оборону, перед тим, як вирішити певні домашні потреби»,— цитує Торнберрі видання The Hill.

Він тут же нагадав, що міністр оборони Ештон Картер цими днями перебуває в Європі, докладаючи зусиль, щоб союзники по НАТО, відповідно до своїх зобовʼязань щодо підтримки один одного в рамках Альянсу, збільшили свої оборонні бюджети та зміцнили основу для протистояння агресії Росії.

«Ніщо краще не підтвердить меседж міністра Картера, ніж негайне підписання президентом цього законопроекту, який виділяє фінанси нашим військовим, допомагає Україні та додає ресурси для нашого буття у Східній Європі»,— наголосив Торнберрі.

Законодавець також акцентував увагу на агресивній ролі Росії, яка наразі є «однією з країн, що чітко являють собою загрозу існування» США, і її військовий потенціал продовжує зростати.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!