Яценюк просить "Батьківщину" розглянути питання перебування Шевченка на посаді міністра екології

Премʼєр-міністр Арсеній Яценюк звертається до партії "ВО «Батьківщина» з проханням розглянути доцільність перебування на посаді міністра екології та природних ресурсів Ігоря Шевченка, повідомив радник премʼєра Данило Лубківський, пише Інтерфакс-Україна.

«Премʼєр-міністр Арсеній Яценюк звертається до парламентської фракції політичної партії ВО „Батьківщина“ розглянути питання про перебування Ігоря Шевченка на займаній посаді і ухвалити відповідальне політичне рішення, яке має бути ухвалено парламентською коаліцією»,— сказав Лубківський, нагадавши, що Шевченко призначений в Кабінет за квотою «Батьківщини».

Як повідомлялося, міністр екології та природних ресурсів Ігор Шевченко підтвердив факт свого польоту літаком народного депутата від групи «Воля народу» Олександра Онищенка з Ніцци, проте не вбачає в цьому корупції.

«Була така ситуація, було важко полетіти. Я знав, що там знаходиться також цей нардеп, і у нього літак знаходиться в Ніцці, подзвонив йому і попросив допомогти»,— пояснив міністр на брифінгу в Києві 18 червня.

«Він погодився, я просто з ним прилетів. Нічого за це не платив … Ніяких корупційних дій немає»,— підкреслив Шевченко.

Він уточнив, що в Берліні дивився футбол, а туди прилетів через Дрезден.

Міністр також зазначив, що був за кордоном тільки в суботу-неділю (6-7 червня — ред.), поінформувавши премʼєра про те, що залишає країну, а в понеділок, 8 червня, вже був на роботі.

Раніше керівник фракції Радикальної партії, яка входить в парламентську коаліцію, Олег Ляшко закликав премʼєра і депутатів відправити у відставку Шевченка: «У нас у Василькові сталася техногенна катастрофа (пожежа на нафтобазі БРСМ розпочався 8 червня і тривала більше тижня), величезна екологічна катастрофа, загинуло 5 осіб внаслідок цієї катастрофи. Міністр екології Шевченко в цей час знаходиться в Ніцці, в Монако, у відпустці».

Коли глава Мінприроди відкинув ці звинувачення, Ляшко з трибуни парламенту повідомив, якими літаками вилітав з країни і повертався в неї міністр.

«Пан Шевченко повернувся в літаком PH-ARO. Власник цього літака наш колега Онищенко … повʼязаний з газодобувної сферою в Україні» — сферою відповідальності міністра",— сказав, зокрема, глава фракції Радикальної партії, зажадавши від Генеральної прокуратури порушення кримінальної справи.

Шевченко був призначений міністром екології та природних ресурсів за квотою фракції партії «Батьківщина».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!