У Бонні відкрився Global Media Forum

У німецькому місті Бонн у понеділок, 22 червня, відкрився восьмий Global Media Forum, організований Deutsche Welle. Темою заходу під назвою «Зовнішня політика в епоху цифрових технологій» стане взаємовплив ЗМІ та зовнішньої політики в комп’ютерну епоху. Протягом трьох днів тут працюватимуть дві тисячі учасників зі 130 країн світу, серед них — понад 500 журналістів. Крім того, заплановано 40 окремих форумів з широким спектром тем, зазначає DW.

Протягом трьох днів дві тисячі учасників зі 130 країн обговорюватимуть взаємовплив ЗМІ та зовнішньої політики в епоху інтернету на форумі, організованому Deutsche Welle.

Урочисто відкрив Global Media Forum інтендант Deutsche Welle Петер Лімбург. Під час церемонії відкриття він разом з міністеркою у справах культури і засобів масової інформації Німеччини Монікою Ґюттурс запустили новий цілодобовий телеканал Deutsche Welle англійською мовою. Крім того, з цього дня на смартфони, планшети або годинники Apple Watch можна завантажувати новий мобільний новинний додаток DW.

У рамках форуму відбудеться також вручення нагород міжнародного конкурсу блогів і мережевих спільнот The Bobs — Best of Online Activism («За громадянську активність у Мережі»). Серед цьогорічних переможців — Рафіда Бонья Ахмет із Бангладеш, яка продовжує справу свого чоловіка, блогера-атеїста Авіджита Ройа, жорстоко вбитого у лютому цього року. Уперше також буде вручений приз у номінації «За свободу слова». Його удостоєний блогер із Саудівської Аравії Раїф Бадаві. На своїй сторінці в інтернеті під назвою «Вільні саудівські ліберали» він писав про політичні і суспільні проблеми своєї країни.

Закриє Global Media Forum тричі номінантка на Нобелівську премію, засновниця Оксфордської дослідницької групи Сцилла Едворсі.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!