В АП вірять, що антитерористична операція завершиться перемогою

Тимчасово виконуючий обов'язки глави Адміністрації президента України Сергій Пашинський впевнений в успішному завершенні антитерористичної операції у східних областях України.

Про це повідомляє прес-служба АП.

"Я впевнений, що та операція, яка була затверджена позавчора і вчора почала виконуватись, йде за планом чітко і буде завершена повною перемогою над терористами, звільненням заручників та поверненням міст Краматорськ і Слов'янськ до нормального цивільного життя", - сказав він журналістам у суботу.

Він додав, що значна частина українських силовиків наразі зосереджена біля Краматорська. Їх основною проблемою наразі є захоплене терористами приміщення мерії. "На жаль, вони виставили живим щитом мирних жителів. Наші спецпідрозділи, остерігаючись жертв серед мирних жителів, поки утримуються від штурму", - сказав Пашинський.

В.о. глави АП також позитивно оцінив ситуацію на півночі Луганської області. "Нормалізується ситуація на півночі Луганської області. Там створюються загони самооборони проти терористів і взагалі ситуація потихеньку нормалізується", - констатував він.

Водночас Слов'янськ, за словами Пашинського досі заблокований агресорами.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!