У Молдові запевняють, що не дадуть Курченку громадянство

Республіка Молдова не надає громадянство іноземним громадянам, стосовно яких на їх Батьківщині ініційовано кримінальні справи.

Так в юридичному управлінні адміністрації президента Молдови у справах громадянства і помилуванням прокоментували інформацію, що зʼявилася в українських ЗМІ про те, що мільйонер-фінансист «сімʼї» Януковича Сергій Курченко має намір отримати молдавське громадянство, повідомляє власний кореспондент Укрінформу в Молдові.

«Нині прізвища Сергія Курченка у списках осіб, які подали прохання про отримання молдавського громадянства, немає. Хотіли б нагадати, що отримання громадянства Молдови — процедура дуже тривала, а громадянство не надається іноземним громадянам, відносно яких на Батьківщині порушено кримінальні справи»,— підкреслили в адміністрації глави Молдови.

За словами представника президентської адміністрації, кримінально-переслідувані особи не можуть отримати навіть політичного притулку в Молдові.

В адміністрації президента Молдови звернули при цьому особливу увагу на те, що якщо у громадянина Сергія Курченка навіть зʼявиться молдавський паспорт, то він неодмінно буде фальшивим, оскільки, з урахуванням ініційованих проти нього кримінальних справ в Україні питання про його молдавське громадянство або політичний притулок розглядатися попросту не буде.

Нагадаємо, напередодні в українських ЗМІ була оприлюднена інформація про те, що Сергій Курченко начебто має намір нечесним шляхом отримати громадянство Молдови.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!