Судді гальмують роботу експертної групи щодо судової реформи - О. Сироїд

Експерти визнали, що присутність суддів у експертній комісії з питання судової реформи сильно гальмує справу. Про це в ефірі «5 каналу» заявила заступник Голови Верховної Ради Оксана Сироїд.

«Конституційна комісія має працювати у складі трьох груп. Я беру участь у роботі двох груп. Одна з груп працює дуже активно, і основні положення були обговорення. Деякі речі є критичні. Так, багато експертів визнали, що присутність суддів у експертній комісії сильно гальмує справу. Судді зацікавлені зберегти існуючий справ речей. Суддів треба послухати, вислухати дуже уважно, але ключові документи готувати без них. Це може зіграти не дуже добру роль при фіналізації тексту»,— вважає вона.

За її словами, справа передачі до Президента тексту єдиного проекту реформ в судовій сфері та інших поправок до Конституції може затягнутися через те, що всі пропозиції треба звести в один документ.

Нагадаємо, в Україні планується втілити 62 реформи. З них пріоритетними визначені 8 реформ та 2 програми. Визначено 25 ключових показників успішності розвитку країни.

Першочерговими визначені реформа системи національної безпеки і оборони, оновлення влади та антикорупційна реформа, судова та реформа правоохоронної системи, децентралізація та реформа державного управління, дерегуляція та розвиток підприємництва, реформа системи охорони здоров’я та податкова реформа.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!