В Україні відкриють "гарячу лінію" з проблем тарифів

«Батьківщина» зобовʼязалася стежити за процесом зниження тарифів на комунальні послуги та відкрити «гарячу лінію», за якою зможуть звернутися споживачі газу без лічильників, які ще не отримали платіжки зі зниженими цінами. Про це лідер фракції Юлія Тимошенко заявила в ефірі програмі «Шустер live» на телеканалі «112 Україна».

«Ми відкриваємо з завтрашнього дня (13 червня) гарячу лінію. Якщо хтось, хто не має лічильників на газ ще не отримав удвічі нижчу платіжку, ми будемо відкрито з ними спілкуватися. Ми будемо примушувати облгази виставляти правильні платіжки», – повідомила вона.

Лідер «Батьківщини» назвала суттєвим досягненням те, що близько 8 мільйонів споживачів газу в будинках, де немає лічильників, сплачуватимуть цього місяця вдвічі меншу суму за газ порівняно з попереднім.

Лідер фракції нагадала, що уряд ухвалив рішення про зниження нормативів споживання газу для будинків без лічильників, що знизило витрати частини населення за газ. Ю.Тимошенко також закликала уряд публічно обговорювати проблеми тарифів.

Як раніше повідомлялось, робоча група ВР порекомендувала Кабміну знизити ціну на газ для населення на 10%.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!