Політолог: Грузинський «десант» — це добре. Аби не переборщити

Призначення на посади в українській владі грузинських фахівців є загалом позитивним явищем, бо пожвавлює роботу системи державного управління, але Україні слід готувати своїх молодих реформаторів.

Про це на прес-конференції у пʼятницю заявив голова Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Така невеличка порада: на грузинів сподівайся, але готуй своїх реформаторів — це дуже важлива річ. Нам потрібно зараз готувати своє нове покоління реформаторів, яке змінюватиме свою власну країну. Я думаю, що це теж буде одним з нових викликів для Президента і для всієї української влади»,— сказав Фесенко.

За його словами, нещодавнє призначення Саакашвілі губернатором Одещини стало символом кадрового експерименту, який розпочався наприкінці минулого року. Політолог оцінює його загалом позитивно, однак вважає, що у призначенні грузинських фахівців на посади в українській владі треба знати міру.

«Саакашвілі — просто знакова фігура, але ми знаємо, що є цілий десант. Тут головне, що називається, „не переборщити“ з десантом. Але те, що це принесло пожвавлення в кадрову політику, роботу системи державного управління, намагання подолати болото нашої традиційної української бюрократії — дуже й дуже важливо»,— вважає політолог.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!