Мешканці Сходу сподіваються на мир за президента Порошенка

Від нового президента вся Україна очікує передусім мирного розв‘язання конфлікту на Сході. Це завдання Петро Порошенко оголосив одним зі своїх пріоритетів. На Донбасі, де навіть в день інавгурації тривало збройне протистояння між проросійськими сепаратистськими угрупованнями і українськими військовими, сподіваються, що президенту вдасться повернути мир на українську землю. Ось що кажуть мешканці Луганська: ”Я сподіваюся, що у нього (Порошенка) все вийде.

В усякому випадку, як він обіцяє, першим питанням буде питання Сходу – Луганська, Донецька. Я думаю, що йому буде дуже складно. Але я сподіваюся, що він ухвалить правильні рішення”.

”Він може усе це зупинити і вступити у переговори з нашими людьми, з людьми південного сходу, почути, що вони хочуть. Але чесно, у серці, я думаю, що вже пізно, тому що стільки людей уже мирних загинули, що я не знаю, хто це зможе зупинити”.

Саме у східні області Петро Порошенко здійснить один з перших візитів на посаді президента. Проблемним регіонам він обіцяє розширені повноваження, однак наголошує – Україна залишиться унітарною цілісною країною.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!