В ОБСЄ розпочались консультації щодо призначення нового спецпредставника по Україні

Розпочались консультації про призначення нового спецпредставника ОБСЄ по Україні і проходять в організації в даний час. Про це повідомила РІА “Новости” представник прес-служби ОБСЄ Саулі Мухаметрахімова.

«Консультації з питання нового спеціального представника діючого голови ОБСЄ по Україні проходять в даний час»,— сказала С.Мухаметрахімова.

У прес-службі ОБСЄ нагадали, що Х.Тальявіні була спочатку призначена на посаду спецпредставника по Україні 8 червня 2014 діяли тоді головою ОБСЄ, главою МЗС і президентом Швейцарії Дідьє Буркхальтер, а в січні 2015 змінив його на посту голови ОБСЄ глава МЗС і віце- премʼєр Сербії Івіца Дачич відновив мандат Х.Тальявіні.

«Після виконання цього доручення протягом одного року посол Тальявіні хоче піти зі своєї посади в близькому майбутньому. Додаткова інформація послідує пізніше. Посол Тальявіні в даний час недоступна для коментарів»,— повідомила С.Мухаметрахімова.

Нагадаємо, Хайді Тальявіні подала у відставку з поста спецпредставника голови ОБСЄ.

За словами представника федерального департаменту закордонних справ Швейцарії Жан-Марка Кревуазьє, Х.Тальявіні “бажає найближчим часом завершити свій мандат”.

“На даний момент Тальявіні не бажає висловлюватися”, — відзначив Жан-Марк Кревуазье.

Він підкреслив, що інформація з цього питання буде представлена ​​найближчим часом.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!