В Раді чекають подання на затримання Клюєва

У Верховній Раді очікують подання генерального прокурора про надання згоди на затримання народного депутата Сергія Клюєва.

Про це написав у блозі нардеп Микола Томенко.

«Головним аргументом щодо непотрібності затримання Сергія Клюєва прокуратура і ті, хто його підтримував, називали його чесність і добропорядність як громадянина і народного депутата, який не збирається нікуди тікати. А тому його затримання, а тим паче арешт, не потрібні», — нагадав Томенко і додав, що після завершення засідання парламенту прикордонники в аеропорту «Бориспіль» заборонили Клюєву вилетіти до Відня (Австрія).

«На мою думку, якщо те, що вчора відбувалося у Верховній Раді, не називається прокурорським шоу, а влада та прокуратура серйозно налаштована притягти до кримінальної відповідальності як мінімум ключових людей команди Януковича, то сьогодні у ВР повинне з’явитися подання Генеральної прокуратури на згоду Верховної Ради якщо не на арешт, то бодай на затримання Сергія Клюєва», — вважає нардеп.

«Це буде тестом на серйозність намірів прокуратури притягти до відповідальності тих, хто розкрадав Україну за часів Януковича», — зауважив він.

Нагадаємо, вчора Рада дала згоду на притягнення Клюєва до кримінальної відповідальності, що автоматично позбавляє його депутатської недоторканності. Імунітет забрали і в нардепа Сергія Мельничука. Однак стосовно нього були ще два подання ГПУ — на затримання і арешт. Голосування щодо них обранці провалили. Водночас відсутність аналогічних подань на Клюєва обурила депутатів.

ГПУ підозрює Клюєва у вчиненні з братом Андрієм афери з придбання акцій ВАТ «Завод напівпровідників».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!