П.Порошенко доручив Нацраді розробити «дорожню карту» введення безвізового режиму з ЄС

Президент Петро Порошенко поставив перед Національною радою реформ завдання розробити чітку “дорожню карту” дій для забезпечення готовності до введення безвізового режиму з ЄС. Повідомили у прес-службі Глави держави.

На засіданні Нацради реформ, яка розглядає це питання, Президент заявив: “Питання безвізового режиму сьогодні є фактично першочерговим завданням реалізації значного пакету реформ, які встановлені як орієнтири”.

Глава держави наголосив, що до 17 серпня мають бути виконані всі технічні завдання, зокрема щодо вдосконалення законодавства із боротьби з корупцією, покращення інтегрованого управління кордоном, забезпечення доступу до баз даних, більш ефективної діяльності Прикордонної служби та взаємодії з Інтерполом.

Після цього в Україну приїде остання оціночна місія. За результатами її перевірки у листопаді очікується доповідь про готовність Україні до введення безвізового режиму з ЄС.

“Такий насичений графік створить можливість отримати безвізовий режим в 2016 році. Тому в мене прохання, щоб цей графік чітко дотримувався всіма відомствами”, — заявив Президент.

Глава держави підкреслив, що скасування віз залишається безумовним пріоритетом нашого діалогу з ЄС.

Президент розкритикував роботу Державної міграційної служби в цьому напрямку та відзначив, що будуть зроблені відповідні кадрові зміни.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!