Рада відкрилась. Нардепи розглянуть недоторканність Клюєва і Мельничука

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман відкрив ранкове засідання ВР.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, у сесійній залі зареєструвалися 303 народні депутати.

Рада на сьогоднішньому пленарному засіданні розгляне питання про позбавлення депутатської недоторканності депутатів Сергія Клюєва та Сергія Мельничука.

Як зазначив напередодні спікер ВР Володимир Гройсман, до нього вже надійшли висновки Регламентного комітету стосовно подання Генпрокуратури про позбавлення депутатської недоторканності цих нардепів. І вже 3 червня о 10.30 парламент почне розгляд цього питання.

Крім того, нардепи спробують включити до порядку денного сесії проект закону про місцеві вибори.

Також на розгляд парламентаріїв у першому читанні винесено законопроект щодо накладення стягнення на народного депутата за порушення вимог щодо особистого голосування та проект закону щодо забезпечення відкритості та доступу до інформації про діяльність Верховної Ради, її комітетів і народних обранців.

У першому читанні винесено законопроект про внесення змін до закону «Про Національне антикорупційне бюро України» та проект закону щодо надання права на отримання додаткових гарантій у сприянні працевлаштуванню батьків, які мають дитину віком до 6 років.

Крім того, на розгляд народних депутатів запропоновано законопроект про ратифікацію Угоди між Україною та Японією щодо сприяння та захисту інвестицій.

Для включення до порядку денного сесії водночас винесено законопроект про місцеві вибори, а також про внесення змін до Закону «Про приватизацію державного майна» щодо залучення радників до приватизації, законопроекти щодо механізмів впливу на підприємства-боржники, про внесення змін до Закону «Про порядок допуску та умови буття підрозділів збройних сил інших держав на території України», законопроекти щодо визначення дати початку тимчасової окупації та щодо забезпечення функціонування місцевого самоврядування.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!