Рада спробує позбавити недоторканності нардепів Сергія Клюєва та Сергія Мельничука

Верховна Рада на пленарному засіданні у середу планує визначитися стосовно позбавлення депутатської недоторканності народних депутатів Сергія Клюєва та Сергія Мельничука. Про це сказано у порядку денному сьогоднішнього пленарного засідання.

Також серед іншого парламентарі планують ратифікувати угоду між Україною та Японією стосовно сприяння та захисту інвестицій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рішення щодо зняття недоторканності з С.Клюєва відкладалося через кулуарні домовленності — нардеп

Крім цього парламентарі, спробують знову включити до порядку денного пакет законопроектів щодо місцевих виборів, а також розглянуть у першому читанні пакет законопроектів про внесення змін до деяких законів у зв’язку з ухваленням закону про Національне антикорупційне бюро, а також можуть запровадити стягнення з народних депутатів за неособисте голосування.

Зазначимо, напередодні народним депутатам роздали рішення регламентного комітету щодо подань Генеральної прокуратури про зняття недоторканності з С.Мельничука та С.Клюєва, в якому констатується, що комітет вважає подання законним.

Нагадаємо, ГПУ підозрює Сергія Клюєва в шахрайстві, незаконному заволодінні майном та зловживанні службовим становищем. Сергія Мельничука, зокрема, підозрюють в створенні злочинної організації.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!