Порошенко похвалив Саакашвілі за перші ініціативи

Президент Петро Порошенко позитивно оцінив перші ініціативи керівника Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі, зокрема щодо конкурсного набору на посади голів районних державних адміністрацій. Глава держави висловив упевненість, що ідею нового одеського губернатора підтримає уряд.

Про це йшлося під час зустрічі Порошенка з Саакашвілі, повідомляє президентська прес-служба.

«Мені дуже подобається позиція щодо скорочення штату обласної адміністрації. Позиція дерегуляції, дебюрократизації, деолігархізації — це те, що сьогодні очікує Одеса та Україна»,— наголосив Глава держави.

За його словами, багато українців з великою надією і оптимізмом поставилися до призначення Саакашвілі.

»Покладають величезні очікування на конкретні практичні результати роботи вже найближчим іноді. В першу чергу, це повʼязують з боротьбою з корупцією, з наведенням порядку",— сказав Порошенко.

Він додав, що на нового голову Одеської ОДА звернули увагу й за кордоном. Президент запевнив, що затвердження кандидатури Саакашвілі засвідчило сміливість влади в проведенні реформ, подоланні корупції та запровадженні тих принципів, які ефективно вдалося продемонструвати владі Грузії.

Керівник Одеської області розказав, що напередодні поспілкувався з мешканцями регіону. За його словами, вони позитивно оцінили та підтримали поставлені Президентом завдання щодо боротьби з корупцією і припинення свавілля олігархів.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!