Міжнародний день захисту дітей Київ відзначить святковими заходами

1 червня у всіх районах Києва пройдуть святкові заходи з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, повідомляє прес-центр КМДА.

О 9.40 на Михайлівській площі стартує благодійний «Пробіг під каштанами».

О 12.00 на Софіївській площі мер Києва Віталій Кличко вручить іменні стипендії Київського міського голови талановитим дітям столиці.

За інформацією Департаменту освіти і науки, молоді та спорту, на Софіївській площі відбудеться V Міжнародний фестиваль дитячо-юнацької творчості «Сонячний каштанчик», а в Палаці дітей та юнацтва — 9-й благодійний фестиваль дитячої творчості «Назустріч мрії».

Департамент соціальної політики проведе заходи для вихованців Святошинського та Дарницького дитячих будинків-інтернатів: для дітей організовують різні конкурси, благодійні акції, долучать до художніх заходів.

У Деснянському районі заплановано проведення фестивалю «Щасливе дитинство».

У бібліотеках Соломʼянського району пройде День дитинства під гаслом «Кожній дитині подаруй життя і завтрашній день». У бібліотеці імені Бажана відбудеться виставка дитячих малюнків «Моє майбутнє», в ЦРЛ імені Достоєвського запланована літературна гра в кімнаті казок «Дерево дитячих мрій» та вернісаж на асфальті «Прекрасне свято радості та надії», бібліотека імені Гончара проведе інтерактивну акцію «У дитинстві так багато квітів».

Святошинська РДА планує проведення театралізованого свята, виставки робіт майстрів декоративно-прикладного мистецтва за участю вихованців початкових навчальних закладів, гала-концерту народної творчості. Також будуть конкурси дитячих малюнків на асфальті, спортивно-ігрове свято «Мама, тато і я — туристична сімʼя», спортивні естафети, конкурси, ігротеки. Також район залучений до організації та проведення «Фестивалю націй» на Михайлівській площі.

В Українському домі пройде флешмоб «Квітуча Україна» за участю вихованців центру творчості «Чарівна свічка» ЦТ «Шевченківець».

Нагадаємо, 29 травня в Україні стартували покази Другого фестивалю мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен кінофест».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!